OBRRYBA na Lipně / Vaše přání

Vaše přání

Pošeptejte mi Vaše přání. Třeba ho budu umět splnit ;)

Splněná přání

Plním přání Danielce

pondělí, 1. února 2016

"Milá Obrrybo, jsem 6-ti letá holčička a moc bych si přála tě mít doma za svého plyšáčka." Použila jsem svou kouzelnou šupinku a Danielka už může spinkat s novou plyšovou kamarádkou.

Plním přání Táně

sobota, 12. prosince 2015

"Obrrybo, přála bych si, aby mě někdo naučil v mých 31 letech lyžovat!“ Použila jsem svou kouzelnou šupinku a Táňa tak stráví ve Skiareál Lipno dvě hodiny výuky lyžování s instruktorem.

Plním přání Vlastě

pátek, 4. prosince 2015

Použila jsem kouzelnou šupinku a Vlasta stráví Štědrý den na Lipně. "Mám velké přání, strávit štědrý večer na Lipně s přítelem. Jelikož si to nemohu dovolit z finač.důvodů, beru Invalidní důchod 3. stupně je to moje velké přání .Je mi 53 let a plním přání našich vnoučátek a sama si napíšu o splnění svého přání. Je to asi troufalost ale já věřím na splněná přání. Když jsem pevně věřila v přesvědčení, že po operaci páteře nebudu ochrnutá a splnilo se mi to .Tak věřím I teď. Všechny vánoce, jsem trávila celé léta z dětmi a po rozpadu manželství, jsou děti již také mimo domov, zbyl mi přítel a kamarád ,který si mne vzal k sobě domů. Proto bych chtěla strávit, štědrý den společně s přítelem na Lipně. Děkuji moc předem . Vlasta F."

Sdílejte OBRRYBU

Facebook

Plním přání Táně

"Obrrybo, přála bych si, aby mě někdo naučil v... čtěte více